BiRiSTEK 2016

 


Kongre Tarihi:

Birinci Basamakta Sürekli Tıp Eğitimi 20. Ulusal Kongresi (BİRİSTEK 2016), iki modül halinde gerçekleştirilecektir. Birinci modül 26 Mayıs 2016 Perşembe günü başlayacak, 29 Mayıs 2016 Pazar günü sabahı ile sona erecektir. İkinci modül 29 Mayıs 2016 Pazar günü başlayacak, 31 Mayıs 2016 Salı günü akşamı sona erecektir. (31'i gecesi konaklamalı)


Kongre Merkezi :

MARDAN PALACE HOTEL Lara/Antalya’dır. Aksu-Kundu mevkiinde bulunan tesis Antalya Uluslararası Havalimanı’na 25 dk. mesafede, beş yıldızlı, kendi özel beyaz kum plajı olan bir tesistir.
http://www.mardanpalace.com/tr/

 

Kayıt ve Konaklama Ücretleri:

Kayıt (Tek Bir Modül İçin) tutarı :

Kayıt 300 Euro

Konaklama:

Tek Kişilik Oda 790 Euro
Çift Kişilik Odada Kişi Başı 570 Euro

 

Doktor kayıt ücreti, oturumlara katılmayı, kongre çantasını ve kitapları kapsamaktadır. Konaklama ücreti, HER ŞEY DAHİL sistemiyle gün boyu bütün yemekler, yerli içkiler ve dört gün konaklama toplam tutarını kapsamaktadır.

01.04.2016’ya kadar ödemesi yapılmamış olan konaklamalar için kişi başı %15 oranında bir artış uygulanacaktır. Kayıt ve konaklama tutarlarının tamamının kongre öncesinde kapatılması gerekmektedir. Ödenmemesi durumunda, kongre sekreterliğinden yazılı onay alınmış bile olsa, rezervasyon işlemi tamamlanmamış sayılır. 

Konaklama istemeyen katılımcılar için kayıt ücreti 500 Euro'dur. Bu ücretin içinde olan hizmetler, kongre süresince (tek bir modül için) oturumlardan yararlanma, kongre çantası ve kongre otelinde, kongre süresince verilen her türlü hizmetten (konaklama ve kahvaltı hariç) yararlanmadır.

Katılımcıların Kongre Katılım Belgesi alabilmeleri için en az üç oturuma katılmış olmaları gerekir.
Bütün doktorların kayıt ücreti ödemesi zorunludur.
Kayıt ücreti ödenmeden sadece konaklama sponsorluğu kabul edilmez.                                                                    
Firma temsilcisi kayıt ücreti 175 Euro’dur.
Transfer ücreti kişi başı çift yön 80 Euro’dur.
İstenirse Antalya Havaalanı/Otobüs Terminali ile kongre merkezi arasında transfer, ücreti karşılığı sağlanmaktadır. Bunun için transfer bilgilerinin önceden MESTED’e bildirilmesi gerekmektedir.

Transfer istenmemiş olsa bile, kongre merkezine / havaalanına transferi MESTED tarafından yapılan katılımcıların transfer ücreti sponsor kuruluşu tarafından ödenir

Kongre Ücretinin Ödenmesi
Katılımcılar, kongre kayıt ve konaklama ücretini, varsa refakatçi ve/ya da çocuk(lar)ın konaklama ücretlerini :

Hesap İsmi : EOS EĞİTİM ORGANİZASYONLARI VE STAJLAR TURİZM LTD.ŞTİ.
Banka : Halkbankası
Banka Ofisi: Ankara Merkez Şube – TL
Iban No TR06 0001 2009 1940 0010 2601 74

ya da:

Account Name : EOS EĞİTİM ORGANİZASYONLARI VE STAJLAR TURİZM LTD.ŞTİ.
Bank : Halkbankası
Branch Office : Ankara Merkez Şube – Euro
Iban No TR22 0001 2009 1940 0058 0000 85

hesabına yatırabilirler.


Kayıt
Kayıt ve konaklama ücretlerini yatırdıktan sonra ilgili banka dekontu ya da fotokopisinin aşağıdaki adrese ya da faks numarasına ulaşması durumunda kayıt işleme alınır. Kayıt başvuruları elimize ulaşan doktorlara kayıtlarının onaylandığına ilişkin (e-mail yoluyla ya da yazılı) yanıt verilir. Kongre sekreterliğinden yazılı onay alınmamış kayıt başvuruları geçersizdir. Kongre otelinde yer kalmaması durumunda katılımcıya konaklaması için başka bir otel önerilir. Diğer otellerin konaklama tutarları farklı olabilir. Katılımcının bunu kabul etmemesi durumunda ödediği tutar 45 gün içinde geri verilir. Katılımcıların otele giriş işlemlerinin hızlandırılabilmesi için önlü-arkalı kimlik fotokopilerini yanlarında getirmeleri önerilir.

Kayıt İptali

01.04.2016 tarihine kadar yapılacak iptallerde yatırılmış olan ücret kongre sonrası 45 gün içinde katılımcıya geri verilir. Bu tarihten sonra yapılacak olan iptallerde yatırılmış olan ücret geri verilmez. Sponsor kuruluşların rezervasyon iptalleri kabul edilmez.

06.05.2016 tarihinden sonra rezervasyonlarda isim değişikliği yapılamaz.

Kongre Katılım Bursu (MESTED Bursu)

Sağlık Bakanlığı’nın Tanıtım Yönetmeliği’ne ve buna bağlı AİFD Tanıtım ilkeleri kurallarına göre, ilaç firmaları bilimsel kongrelerde bilimsel çalışma sunumunda bulunanlara ve toplantılara eğitim amaçlı katılanlara sponsorluk yapabilmektedir. MESTED’in düzenlediği kongrelere de ilaç firmalarının sponsorluğunda ya da hekimin bağlı bulunduğu kurumun katkılarıyla katılınabilmektedir. Ayrıca MESTED’in düzenlediği kongrelere kendi olanaklarıyla katılmak isteyen hekimlere -belirli bir kontenjan dahilinde- kongre katılım bursu verilmektedir. Bu durumda hekimlerin kayıt ücretleri MESTED tarafından karşılanmakta, tek kişilik odada konaklamak isteyen hekimler yalnızca indirimli konaklama tutarı olan 790 Euro’yu, çift kişilik odada konaklamak isteyen hekimler ise yalnızca indirimli konaklama tutarı olan kişi başı 570 Euro’yu ödeyerek kongrenin ve kongre otelinin bütün olanaklarından yararlanabilmektedirler. (Kongre katılım bursu verilen katılımcılara ödedikleri konaklama tutarları karşılığında verilen makbuzda “İlaç Firmalarında Gider Olarak Kullanılamaz” kaşesi bulunacaktır.) Kongre katılım bursundan yararlanmak istiyorsanız, önce ayrılan kontenjanın dolup dolmadığını öğrenmek için kongre sekreterliğini arayınız ya da e-mail yoluyla sorunuz. Bütün katılımcılar “her şey dahil” sistemden yararlanabilecektir. İstenirse havaalanı ile kongre merkezi arasında transfer, ücreti karşılığı sağlanmaktadır. Kongre katılım bursundan yararlanıp yalnızca konaklama tutarını ödeyen katılımcılar daha sonra kendilerine sponsor bulmaları durumunda ödedikleri tutar 45 gün içinde geri verilir.

 1. BiLiM KURULU

  » Prof. Dr. Ömer AYDEMİR
  » Doç. Dr. Şöhret AYDEMİR
  » Prof. Dr. Hamdullah AYDIN
  » Prof. Dr. Yasemin BALABAN
  » Doç. Dr. Tan ERGİN
  » Prof. Dr. Ayla GÜLEKON
  » Doç. Dr. Nadir GÜLEKON
  » Prof. Dr. Engin GÜNEY
  » Prof. Dr. Zafer GÜNEY
  » Prof. Dr. Neşe KARABACAK
  » Prof. Dr. Onur KARABACAK
  » Uzm. Dr. Erdal KÖROĞLU
  » Prof. Dr. Ertuğrul KÖROĞLU
  » Prof. Dr. Hakan ÖZKARDEŞ
  » Prof. Dr. Can ÖZTÜRK
  » Prof. Dr. Halis ŞİMŞEK
  » Prof. Dr. Alper TÜNGER
  » Prof. Dr. Özlem TÜNGER
  » Prof. Dr. Eftal YÜCEL

  KONGRE GENEL SEKRETERi:

  » Dr. Canan ALPOĞUZ

Kongre için kurumunuzdan idari izin alabilirsiniz.
Kurumlara verilmek üzere istenecek kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığıyla isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu davet yazıları yalnızca izin için kullanılabilir.

Mezuniyet Sonrası Tıp Eğitimi Derneği (MESTED), son duyuru tarihine kadar, kayıt yaptırmış olan doktorları bilgilendirmek suretiyle, kayıt ve konaklama ücretleri dışında kongre ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Birinci Basamakta Sürekli Tıp Eğitimi Ulusal Kongresi, SağlıkBakanlığı'nın Beşeri Tıbbi Ürünlerin Tanıtım Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliği'ne ve Araştırmacı ilaç Firmaları Derneği'nin Beşeri Tıbbi Ürünlerin Sağlık Mesleği Mensuplarına Tanıtım İlkelerine uygunluk göstermektedir

Bağlantılar
Mested.com'dan Haberler

iconsHer türlü görüş, öneri yada sorularınızı bize iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizler için değerlidir.

iconsBizimle iletişim kurmak için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

iconsmested.com web sitemiz yeni yüzüyle hizmete açılmıştır.

iconsHer türlü görüş, öneri yada sorularınızı bize iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizler için değerlidir.

iconsBizimle iletişim kurmak için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz..

İletişim Bilgilerimiz

48img
Tel : (312) 266 55 66
Fax : (312) 812 00 28

Adres : Karum iş merkezi A Blok 4. kat
No:426, Kavaklıdere / Ankara / TÜRKİYE
mail : info@mested.com

Copyright © 2002 - 2016 • mested.com